O nas

Przedszkole nr 69 jest placówką publiczną, dla którego Organem Prowadzącym jest Miasto Poznań, Nadzór pedagogiczny nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Nasze przedszkole jest miejscem, w którym dzieci miło i aktywnie spędzają czas.

  • Stosujemy twórcze i aktywizujące metody pracy z dziećmi
  • Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych
  • Zapewniamy aktywny udział w koncertach i spektaklach teatralnych
  • Organizujemy atrakcyjne wycieczki
  • Zapewniamy ciepłą i rodzinną atmosferę.


Przedszkole nr 69 istnieje od 1951 roku. Położone jest w centrum miasta, w oazie zieleni, w pobliżu Parku Moniuszki. Posiadamy duży ogród, który choć ukryty z zewnątrz, jest wyposażony w sprzęt rekreacyjny, co sprzyja nie tylko zabawie, ale daje również okazję do miłego i radosnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
W przedszkolu panuje przyjazna atmosfera, a dzieci znajdą tu wszystko to,  co pobudzi je do działania, którego efektem jest wiele spektakli teatralnych i muzycznych przed szeroką publicznością. Jesteśmy roztańczonym i rozśpiewanym przedszkolem.

Organizujemy wiele zajęć muzycznych i tanecznych, dzieci dużo śpiewają i grają na instrumentach muzycznych. Dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych w Muzeum Narodowym oraz w koncertach muzycznych organizowanych przez Filharmonię Pomysłów oraz Klub Małego Muzyka.
Poznajemy dalsze i bliższe otoczenie naszego przedszkola, a podczas wycieczek spotykamy wielu ciekawych ludzi, którzy związani są z naszym regionem.

Przedszkole Nr 69 im. F. Chopina ul. Chopina 3, 61-708 Poznań
+ 48 61 852 90 80; +48  537 575 119
Poniedziałek - Piątek
600 - 1730

jadłospi